Медичний центр «Усмішка» Львів


Медичний центр «Усмішка», Львів


Про нас  • 0 800 211 529, +38 (067) 310 19 19
  • Львів, вул. Виговського, 20 Б
Останнє оновлення інформації: 28 червня 2017 р.

«Усмішка» — родинна стоматологія нового покоління у Львові 

Медичний центр «Усмішка» заснована у Львові родиною Дерейко ще в 1989 році і з тих пір завоювала хорошу репутацію у львів’ян та гостей міста. Клініка пройшла випробування часом: постійно розвивались, удосконалювали стандарти обслуговування, повністю оновлене стоматологічне обладнання. Сьогодні тут працює команда із 8 досвідчених лікарів-стоматологів, одних з найкращих спеціалістів міста Львова, котрі на практиці реалізовують найновіші технології та методики лікування на високоякісному стоматологічному обладнанні (в-ва Німеччини, Швейцарії, Японії, США, Фінляндії).

«Усмішка» — це Медичний центр, який надає повний комплекс сучасної стоматологічної допомоги для усієї родини від найменшого до найстаршого. Майстерність рук лікарів центру за понад 27 років оцінило більше 16 тисяч постійних пацієнтів. Спеціалісти медичного центру «Усмішка» перейняли усі найкращі принципи медицини державного сектору, скориставшись перевагами можливостей приватної медицини. Абсолютна стерильність інструментів та безболісність процедур гарантують якісне стоматологічне обслуговування. А приємна атмосфера в клініці допоможуть позбавитися страху перед наступним візитом до зубного лікаря раз і назавжди.

Завдяки постійним семінарам, курсам та майстер-класам лікарі нашої клініки володіють найсучаснішими навиками лікування, використовують матеріали та обладнання світових лідерів.

Щоб добре лікувати  потрібна чітка, вчасна та правильна діагностика. У цьому нам допомагають сучасні методи рентген-діагностики, а зокрема комп’ютерна томографія.

«Усмішка» пропонує увесь спектр професійної стоматологічної допомоги для усієї родини у лікуванні будь-яких захворювань ротової порожнини. Перший візит пацієнта в нашу клініку розпочинаємо з 2D або 3D RTG діагностики на сучасному фінському комп’ютерному томографі Planmeca Pro Max 3D, а далі узгоджуємо комплексний реальний план лікування, та складаємо орієнтовний кошторис до нього.

Дивимось на проблему комплексно і оцінюємо не один конкретний зуб, а всю зубно-щелепну систему. Під час консультації, аналізуючи Ваш рентгенівський знімок, надаємо детальні відповіді та пояснюємо про стан ротової порожнини загалом.

Стоматологічні послуги в нашому центрі надаються вузькими спеціалістами: лікарем-терапевтом, ендодонтом, ортопедом, ортодонтом, імплантологом, дитячим стоматологом та гігієністом. На базі клініки розміщена зуботехнічна лабораторія, що дозволяє якісно та швидко лікарю-ортопеду виконати всі етапи протезування.

  
Для пацієнтів діє гнучка система оплати, а також можливість придбати Подарункові сертифікати на лікування зубів або на будь-яку іншу послугу центру.

У 2013 році МОЗ України присвоїло медичному центру «Усмішка  родинна стоматологія» I акредитаційну категорію, чим підкреслило висококваліфікаційні характеристики колективу та організаційні аспекти клініки.


Досвід, вміння, порядність, професіоналізм, який передавався десятками років із покоління в покоління, від діда до внука  ось фундамент однієї з найвідоміших клінік на теренах Західної України і не тільки  родинної стоматології «Усмішка». 

Графік роботи клініки:

пн.-пт.: 9:00 - 20:00
сб.: 9:00 - 14:00

СЬОГОДНІ«УСМІШКА» - це:

- Медичний центр, який досяг найвищих сходинок сучасної стоматології.
- Команда із 9 досвідчених лікарів-стоматологів, одних з найкращих спеціалістів міста Львова. Майстерність рук лікарів клініки за ці роки оцінило понад 19 тисяч постійних пацієнтів.
- Комплексна стоматологічна допомога для усієї родини у лікуванні будь-яких захворювань ротової порожнини, із застосуванням найновіших технологій та методів лікування на високоякісному стоматологічному обладнанні (виробництва Німеччини, Швейцарії, Японії, США, Фінляндії).
- Абсолютна стерильність інструментів та високий рівень безпеки лікування.
- 100 % безболісність процедур.
- 2D та 3D Rtg діагностикана сучасному фінському комп’ютерному томографі Planmeca Pro Max 3D.
- Зуботехнічна лабораторія, в якій виготовляються всі види протезування зубів ( металокерамічні та діоксид цирконієві коронки, мостоподібні та знімні протези, вініри, протезування на імплантах) із застосуванням CAD/CAM технологій на обладнанні ZirkonZahn (Італія).
- Комфортна атмосфера, яка допомагає позбавитися страху перед наступним візитом до зубного лікаря раз і назавжди.
- Досвід, вміння, порядність, професіоналізм та гарантія якісного лікування.

ВИ ГАРАНТОВАНО ОТРИМАЄТЕ найсучасніші методи терапевтичного, ортопедичного, ортодонтичного та хірургічного лікування. Для Ваших діток працює дитячий стоматолог.Медичний центр «Усмішка» — РОДИННА СТОМАТОЛОГІЯ НОВОГО ПОКОЛІННЯ


  Загальна інформація

  • рік заснування 1989

 Платіжна інформація

  • способи оплати Готівка, Безготівковий перерахунок, Електронні гроші, Накладний платіж (пошта, післяоплата)

Медицина

Вектор-терапія

Незнімне протезування зубів

Естетична стоматологія

Адгезивний місток

Прикраса на зуб

Вінір, безметалева кераміка

Пародонтологія

Лікування захворювань пародонту

Стоматологічне шинування

Знімне протезування зубів

Френулопластика

Френулопластика

Вестибулопластика

Клаптева операція

Ортодонтія

Лікування неправильного прикусу за допомогою знімних ортодонтичних апаратів

Лікування неправильного прикусу за допомогою брекет систем

Дитяча стоматологія

Стоматологічна діагностика

Радіовізіограф

Виготовлення і діагностика моделей в артикуляторі

Воскове моделювання

Стоматологічна профілактика

Зубні відкладення

Air-floor

Фторування зубів

Стоматологія

Лікування молочних зубів

Герметизація зубів

Терапевтична стоматологія

Лікування карієсу

Лікування пульпіту

Лікування періодонтита

Ортопедична стоматологія

ЗАКЛАДИ З КРАСИВИМИ ВИДАМИ НА МІСТО ЛЬВІВ

Контакти